LatviešuEnglishПо русский

Video Add videoAigars Remess par medību suņiem un to izmantošanu


Comments  

  12.12.2012. Author Aigars

Cik man zināms mācības notiek. Istruktori,tiesneši KINOLOGI tiek gatavoti.Kur viņi paliek???Kāpēc viņus neredz mežā, medību laikā???


  12.12.2012. Author Guest

Tad jau iesaku izlasīt arī šo:
http://www.dogs.lv/index.php?mode=ldoc&id=1&depart=205&sdepart=858

Lai kļūtu par instruktoru, kurš ir tiesīgs veikt apmācību, rīkot dažādus pārbaudījumus, sacensības, eksāmenus, ir garš ceļš ejams:

1) apmācību praktikants;
2) instruktors-kandidāts un tikai tad
3) instruktors!!!


  11.12.2012. Author Aigars

Nekompetents apgalvojums!- /"Pagaidām Elijas ielā jebkurš var par pārsimt latiem noklausīties teoriju, un tiesnesis gatavs"/ - Nu ko,tad pastāstiet kā ir patiesībā.


  11.12.2012. Author Guest

Citēju: "Pagaidām Elijas ielā jebkurš var par pārsimt latiem noklausīties teoriju, un tiesnesis gatavs". Nekompetents apgalvojums!


  11.12.2012. Author Aigars

Tā viena pārbaude J.Kļaviņa sunim tiek pasniegta , kā ļoooti liels varoņdarbs....tādām medību suņu darba pārbaudēm praktiskās medībās būtu jābūt katru nedēļu, un vairākās vietās, medību sezonas laikā....A ekspertu ta nav...lai izveidotu ekspertu ir jābūt sistēmai...A sistēmas ta nav.Pagaidām Elijas ielā jebkurš var par pārsimt latiem noklausīties teoriju, un tiesnesis gatavs.Varbūt tāda apmācība der kaut kam,bet ne medību suņa ekspertam,kuram pašam jāmāk pārbaudāmo medību suņa šķirni izmantot medībās.Medību suņa ekspertam viss sākas praktiskām medībām pašam...vismaz kādus 5 gadiņus vajadzētu, lai tā pa īstam iepazītu medību sistēmu.


  11.12.2012. Author Guest

17.12.2012. notika pārbaude uz alni praktiskajās medībās. Tajās piedalījās divi no Tevis nosauktajiem tiesnešiem...


  11.12.2012. Author Aigars

Ar Natāliju Borodajenko alu suņos,ar Štrekkeri Jeļenu putnu suņos viss kārtībā,bet.....tikkai mākslīgos apstākļos, arī mākslīgās asinspēdas pasākumus organizē labi.Neesmu dzirdējis,ka pieminētās ekspertes vērtētu medību suņus praktiskajās medībās.Ivars Vilks cienījams, praktizējošs mednieks, labi pārzina medību suņu darbu medībās, neesmu dzirdējis ,ka nodarbotos ar medību suņu darbu vērtēšanu praktiskajās medībās....un tas ir VISS!!!!!

Esmu pārlasījis LKF apstiprinātos nolikumus, tajos ir daudz kļūdu,bet galvenais tie neatbilst LV likumdošanai.Kā piemērs šī rindkopa-1. Laiku pārbaudījumi ar alni un briedi notiek pa balto un melno taku īpaši organizētos pārbaudījumos, kā arī reizē ar citām pārbaudēm, kas tiek veiktas laikām.?????

3 eksperti,nav tākā par maz,manuprāt, LV BŪTU NEPIECIEŠAMI VISMAZ 10rez vairāk....


  11.12.2012. Author Guest

Jautājums Aigaram - lūdzu vēlreiz noskaties savu sacīto no 4:34 minūtes Tavs citāts „...jo LKF 10 gadus atpakaļ ir izņēmis no sava ciltsdarba medību suņiem, obligāti izņēmuši ārā ir darba pārbaudes. Attiecīgi par desmit gadiem ir zuduši eksperti-speciālisti, kas to spējīgi ir izvērtēt. Izstādes un darba suņu vērtējums – ciltsdarbs tiek vērtēts tikai pēc eksterjeriem, parametriem...”.

Aigar, pirms izteikt augstāk Tevis minētos apgalvojumus, varbūt ir vērts ielūkoties arī šeit?

http://www.latviangundogs.org/?wp=379&lg=2

http://www.dogs.lv/index.php?mode=lkf&id=2&depart=552&sdepart=26


  11.12.2012. Author Aigars

A.Remess tā NAV teicis-/ Latvijā nekas nenotiek, darba pārbaužu nolikumu nav, tiesnešu nav utt./.Notiek,tikai katrs to dara kā viņš to saprot,arī es zem "Dālderu" logo.Latvijā ,cik man zināms, pēc medību suņu ekspertu kvalifikācijas komisijas darbības pārtraukšanas tikai trīs medību suņu kinologi -eksperti ieguva FCI atestaciju,Mintautu Kalniņu ieskaitot.....tagad ir palicis tikai viens(viena),kurš varētu saukties par Latvijas nacionālo medību suņu kinologu -ekspertu....


  07.12.2012. Author Guest

Pēc A.Remeša teiktā - Latvijā nekas nenotiek, darba pārbaužu nolikumu nav, tiesnešu nav utt. Uzskatu, ka nepieciešams uzklausīt ar LKF Mācību komisijas Medību sekcijas vadītājas viedokli.


  30.11.2012. Author Guest

Paldies par video. No abiem uzaicinātajiem (J. Baumanis, A. Remess) bija iespēja iegūt daudz plašāku un saistošāku informāciju, bet nu intervētājs, atvainojiet, sagatavojies pirmās klases līmenī! Vajag cilvēku, kurš konstruktīvi var veidot dialogu, nevis aaaa, eeee, "nepeldot" tēmā. Visādi citādi - visu cieņu, vairāk tādus video.


  29.11.2012. Author Guest

Rūpīgāk A.Remesa kungs jāpalasa medību likums (attiecībā par šaušanu pa medību suni) - Par klaiņojošiem suņiem (izņemot šķirnes medību suņus) un kaķiem atzīstami jebkurā gadalaikā medību platībās tālāk par 200 metriem no apdzīvotām vietām vai dzīvojamām mājām brīvi klejojoši kaķi un suņi bez uzpurņa vai reģistrācijas žetona.


Pievieno kā viesis, vai ielogojies: