LatviešuEnglishПо русский

Video Add videoBebru medības pavasarī

Allforhunt.com 2013-05-08 15:44:26


Comments  

  13.05.2013. Author Rozenbergs

neiet runa par to, ka nevaru kko labu pateikt, esmu personīgi apmeklējis apmācības, kurā Raimo demostrē pareizu dzīvnieku pirmapstrādi, liela darīšana viņam bijusi ar dzīvniekiem. Runa ir par to, ka video tiek pasniegti kā pamācoši un izglītojoši, tad atbilstoši arī tam vajadzētu piedomāt kad, kur un kā šaut un vai tas ir tas ko pasniegt kā pareizo.


  12.05.2013. Author JanisM

Es arī nepiekrītu ieroča izvēlei, bet arī ar lielāku kalibru esmu pazaudējis bebru. Varbūt vienīgi vairāk cieņas pret medījumu, nepatika ka mētā dzīvnieku. Bet labs video un laba pamācība.


  10.05.2013. Author Guest

latvieši ... varētu padomāt, ka visiem, kas raksta komentārus par to, ka kāds bebrs nav atrasts, nekad mūžā neviens bebrs nav aizgājis, nav bijis neviens garām aizšauts šāviens utt ....
Nevar vienkārši uzrakstīt - Raimo, forši, ka Tu medī tik profesionāli, un ka Tu droši vien nošauj sezonā vairāk kā es savā mednieka mūžā .... mums no Tevis ir ko pamācīties?


  09.05.2013. Author Guest

labs video-skiet visi shautie bebri netika atrasti-tas gan tomer ir beedigs faktors


  08.05.2013. Author Rozenbergs

visu cieņu medniekam, tomēr neticu, ka visi medītie dzīvnieki tika iegūti. ar to gribu teikt, ka šaujot ar maseni jāšauj vairāk kā precīzi, pretējā gadījumā zvērs netiek nevienam. video acīmredzams, ka šāvieni bija dažādi, īpaši nepievēršot uzmanību dzīvnieka pozīcijai. jautājums Raimo, cik no video šautajiem bebriem aizgāja?


  08.05.2013. Author Guest

Raimo malacis! :)


Pievieno kā viesis, vai ielogojies: