LatviešuEnglishПо русский

Video Add videoBriežu baurs. Selektīvās medības


Comments  

  18.10.2012. Author Guest

Sveicināts Raimo! Jauki, ka esi ielicis video par briežu bauri ( par suķīšiem arī bija labs). Pirmā daļa ļoti laba, tur pat var pamācīties, ātri uzmetot aci, var mēģināt noteikt, vai tas bullis ir perspektīvs, vai medījams, kāds apmēram vecums utt.. Vajadzēja vēl vairāk ievietot tādu materiālu, gan jau Tev ir!
Otrā daļa- pazīstot Tevi, domāju, ka tā varēja būt stingri kvalitatīvāka, vairāk sagatavota. Piemēram, pirmajā istabā ne visas trofejas ir neperspektīvas un nomedījamas, bet to jau Tu pats arī zini. Varbūt vajadzēja minēt, ka lielākā daļa no šajā istabā izliktajām trofejām ir selektīvi nomedītas, nevis tā kā video- visas. Dažiem var rasties nepareizs priekštats, lai gan rādīji jau Tu pareizi.
Atvaino par drusciņ izteikto kritiku, kopumā jau ir labi.
Ar cieņu Gunārs


  12.10.2012. Author Guest

Gan J.Baumanis gan Raimo māca un iesaka kā pareizāk apsaimniekot populāciju un veikt selekciju un tā arī to vajadzetu pieņemt, katram ir kas tāds ko vērts atcerēties un likt aiz aus.


  12.10.2012. Author Guest

Nēesmu bijis uz J.Baumaņa semināriem, bet nu skaidrs ir arī tas, ka Raimo droši vien ir piedalījies daudz, daudz vairāk briežu medībās, līdz ar to viņa praktiskā pieredze varētu būt daudz lielāka, tāpēc pieļauju, ka J.Baumanis var labāk izstāstīt teoriju, bet ne praksi.


  11.10.2012. Author Guest

Video labs, taču tālākais vāja atblāzma no J.Baumaņa semināra.


  10.10.2012. Author Rūdolfs

ideāli video, pašam sapnis uzfilmēt šādus skatus :))


  08.10.2012. Author Guest

izcils materiāls!


Pievieno kā viesis, vai ielogojies: