LatviešuEnglishПо русский

Video Add videoJānis Baumanis par medību suņiem un to izmantošanu


Comments  

  12.12.2012. Author igors

Runa iet par Drahthaaru. Par lempīgu viņu nosaukt- nu nezinu.Ppar kuiļa ilkņiem piekrītu, bet šī problēma pastāv jauniem suņiem ,nevis dēļ lempīguma,bet dēļ tā ka Drahthaars ņem kuili pie vietas.To var atradināt, ielaižot mācību aplokā. un nebūs problēmas ar kuiļa ilkņiem. Arī nozieguma nebūs pret šo suni.Ja iet runa par citu šķirņu putnu suņiem, to nekomentēšu, jo kompetences trūkst. negribu sagrāpstīt pa internetu informāciju un kautko komentēt.Tad sanāk, ka būšu ar savu suni veiksmīgi nojājis 13 gadus -par to govi interesants komentārs. Jūs cik ilgi ar drahthaaru esat medījis? Ar kuiļiem visiem suņiem visādi var gadīties.Eiropā drahthaaru ir vairāk ,kā 40000 tūkstoši, ļoti liela daļa viņus izmanto dzīnējmedībās un pa asins pēdu.Vai viņi arī rīkojas aplami?. Šo suni par lempi nosaukt, tādu komēntāru dzirdu pirmo reizi .


  12.12.2012. Author Guest

Ir arī monētas ortra puse - mācīts vai nemācīts putnu suns ir par lempīgu, lai izvairītos no kuiļa ilkņiem. Putnu suņu izmantošana dzinējmedībās tādēļ ir noziegums pret suni. Tas ir tas pats, kas jāt ar govi.
Nevajag rīkoties tik aplami.


  29.11.2012. Author igors

Jā drahthaars noplēsīs stirnu, ja mēs viņu izmantosim pa dziļu sniegu. Tas pats taksis nobeigs stirnu, ja tiks klāt.Mācīts drahthaars daudz tālāk par mastu nedzen, bet atgriežas atpakaļ. veselu dzīvnieku masta robežās viņš nenoplēsīs.Pareizi mācīts suns nemaz nepievērš tādai stirnai uzmanību. Bez drahthaara ir pietiekoši daudz suņu ,kas to dara. viss ir atkarīgs no suņa īpašnieka.Varam mēs neļaut piedalīties šiem suņiem dzinējmedībās ,bet vai mazāk tiks plēsti lopi meža ?domāju ,ka nē! kamēr īpašnieki nesāks nopietni strādāt ar saviem suņiem, domāju tas aizliegums pie vienas priedes.Vjag arī apskatīties kā drahthaaru izmanto citur jūsu piesauktajā Eiropā, nevis teikt ,ka šī suga domāta pīles pienesšanai.


Pievieno kā viesis, vai ielogojies: