LatviešuEnglishПо русский

Video Add videoMežacūku populācijas apsaimniekošana


Comments  

  06.04.2013. Author Guest

Video jau foršs, bet man kautkā nepatīk, ka šauj pie barotavām:)


  18.03.2013. Author Guest

Medibu likumaa par dzila sniega apstakliem n medisanu ir sis tas apspriests


  17.03.2013. Author Guest

Viss principā ir normāli (t.i.tā kam tam ir jābūt - cūkas ir jāmedī un dažās vietās, protams, vairāk kā citur...par to neviens nešaubās), tomēr es neatbalstu vienalicīgi visa bara nomedīšanu (KONKRĒTAJOS APSTĀKĻOS), kad sivēni knapi var paskriet pa sniegu un viens tikai lādē kā datorspēlē! Personīgi pieturos pie principa - dzīvniekam ir jādod iespēja aizmukt un NEDRĪKST laikapstākļus (runājot konkrēti tikai par dziļo sniegu) izmantot, lai "pašaudītos". Konkrētajā video - zem mana goda....Tās jau nav vairs medības, bet parasta atšaušana (...jā, ir vietas, kur tas ir vajadzīgs, bet nu tik un tā. Ir gadā taču citas dienas). Protams, ka katrs jau dara un darīs kā vēlās, privāta vieta, bet video ir publisks, tāpēc izsaku arī viedokli!
Vēl viena nianse, ko vēlos pieminēt - nekad neviens mani nepārliecinās (video pašas beigas), kad barotavā nomedīja pirmo meža cūku, uzreiz tika "lupīts" nākošais šāviens - ka otrais šāviens bija sagatavots un pietiekoši pārliecinošs, lai dzīvnieku neievainotu, tādā veidā apgrūtinot vēl vairāk ziemas periodu konkrētajam sivēnam (gadījumā, ja savainoto).

Personīgi ziemā pēdējais mēnesis, kad medīju vēl meža cūkas ir janvāris... (sezonāli, protams, atkarīgs no laikapstākļiem un izņēmumiem), tad līdz pavasarim rukšiem dodu/dodam atpūsties....līdz: tā teikt, lai "atkopjas no ziemas un uzaudzē speķa kārtiņu :)".
Ar cieņu
M.


  13.03.2013. Author Guest

Jansonam nedaudz sajucis, zelts sākas no 120 punktiem un ar 138 punktiem būtu jauns Latvijas rekords un ja nemaldos arī pasaules!:) Un vispār diezgan kaitinoš tas Jansons!:(


  11.03.2013. Author Guest

Paliels cūku blīvums iecirknī. Šo video parādot vietējiem zemniekiem krietni vieglāk tikt pie līgumiem un neradīt asumus savā starpā.


  07.03.2013. Author Guest

Labs video! Cūku limits tajā medību iecirknī tiešām ir kārtīgs, jo arī cūciņu tur nu netrūkst. Tur ir gan laba medību saimniecības apsaimniekošana, gan arī ļoti labi bioloģiska rakstura apstākļi. Nelieli mežu masīviņi mijas ar laukiem. Lielajos meža masīvos nekad tāds blīvums nebūs.
Ļoti labi, ka ir tādi azartiski mednieki, kuri palīdz nomedīt doto limitu, jo ne jau visi ir spējīgi brist pa sniegu, rāpties utt.. Gaļa arī tiek kolektīva biedriem, protams, ja licences nav personīgi nopirktas no kolektīva. Neredzu nekā nosodāmā.
Ne spalviņas!


  05.03.2013. Author Guest

Nu varens slaktiņš, Raimo visu saregulēs....


  05.03.2013. Author Mārcis

Nevis Raimo izšauj viens kolektīva limitu, bet viņš šajā gadījumā medī tiešām Medību saimniecībā, kas nozīmē to, ka viņi iegulda barošanā vairāk kā 3 kartupeļu maisus kā arī visam procesam pieiet daudz nopietnāk kā daudzi LV medību kolektīvi kopā.

Visi tie, kas te tagad čīkst un apliek Raimo, domāju, ka savā būtībā ir drusku skaudīgi, jo pašiem tādas iespējas nav. Ko vien jau pierāda teksts, ka "nomedī kolektīva limitu" ... Kas tas ir par kolektīvu, kur limits ir zem 10 cūkām?! Jāsāk ar to, ka pašiem ir jāpadomā, vai tas ir normāli, ka visas medību sezonas laikā kolektīvajās medībās neko nevar nomedīt un ka staigājat pa tukšu mežu, pēc tam būs tiesības kaut ko pārmest citiem.


  04.03.2013. Author Guest

skumīgi kad mūsu medību saimē ir šādi mednieki kuri medības ir pārvērtuši par slimīgu izklaidi. šāda brutāla izšaušana man nav pieņemama, izskarās kad Raimo Jansons viens pats izšuj kolektīva limitu


  03.03.2013. Author Guest

Krimināli skati ar izteikti neētiskām medībām! Sivēni brūk dziļajā sniegā - džeks šos vienkārši apslaktē. Plus fonā - praktiski uz uguns līnijas pabrauc garām smagais. Šausmas!


  01.03.2013. Author Guest

feins video
tagad vai pa pavasara bebru medībām


  27.02.2013. Author Guest

Butu loti intersanti ja Jansons vareetu izradiit savu trofeju maaju un diratavu.


Pievieno kā viesis, vai ielogojies: