LatviešuEnglishПо русский

Video Add videoPārnadžu medības 1.daļa


Comments  

  15.08.2012. Author Mārtiņš

Kopš parādījās iespēja komentēt VIESA statusā - ļoti daudz viesu palicis..:)
Ieteiktu cilvēkiem (konkēti Viesiem) mācīties uzņemties atbildību paar saviem vārdiem, pretējā gadījumā rodas iespaids, ka ir tikai bailes un kauns par saviem primitīvajiem komentāriem!
ps. ar laiku dažiem noteikti radīsies pārliecība par saviem spēkiem un atļausieties komentēt zem sava vārda, bet dažiem diemžēl (vai par laimi) nāksies piekopt savu "nomales arodu".


  15.08.2012. Author Guest

Nupat kaut kas līdzīgs Zariņa muldēšanai, kas tā par selekciju šaujot 2-3 gadīgos kuiļus tas nu gan jaunums.


  13.08.2012. Author Mārcis

Latvijā nav daudz mednieku, kuri mežā ir pavadījuši tik daudz laika kā Raimo, tāpēc viņa, jebkurā gadījumā, ir vērts ieklausīties...


  13.08.2012. Author Ģitrs Baķis

Kārtējo reizi kritizētāju ir pa pilnam. Izdariet kautko paši, te ir jasaka paldies Raivo par uzdrīkstēšanos. Katra veida informācija, pieredze, notikumu atspoguļošana veicina izpratni par medībām un to pamatbūtību. Gribās novēlēt lai iecerētais izdodas un neapstāties jau pie izveidotā.


  13.08.2012. Author Guest

neiet jau runa par to vai kāds ir nofilmējis zvēru vai nē. Ja šis raidījums tā kā mēģina pretendēt uz mednieku un sabiedrības izglītošanu, tad šis raidījums šo mērķi nav sasnedzis. Piekrītu, ka iepriekšējie raidījumi par bebriem un alām bija krietni sakarīgāki.


  12.08.2012. Author Guest

MAn gan liekas, ka ir ļoti sakarīgi raidījumi, īpaši tiem, kuri ir tiko sākuši medīt.
Tiem, kas medī jau daudz gadus, viss tāpat pašiem ir saprotams.
Vislielāko smīnu izraisa tie, kas te kaut ko gudri spriež par Raimo mācēšanu vai nemācēšanu, bet paši pat vispār nevienu zvēru nav nofilmējuši un viss uz ko ir spējīgi ir tādi "delfu" līmeņu komentāri...


  12.08.2012. Author Guest

Iepriekšējie raidījumi par medībām ar rīkiem, alās un bebru dīrāšanu bija Ok. Šis gan tukša vāvuļošana un sava ekipējuma demonstrācija. Labāk paliec pie tēmām, kuras tiešām saproti un nelien lauciņā, kuru nepārzini. Tas, ka cītīgi medī pārnadžus vēl nenozīmē, ka vari uztaisīt par to sakarīgu raidījumu.


  12.08.2012. Author Guest

Diezgan liels beztolkšovs. Mēģina sagrābstīt visu, bet konkrēti nepasaka tikpat kā neko. Lēkā no vienas tēmas uz otru, bez jebkāda raidījuma plāna. Vislielākā stulbība par to, ka meža cūkām pamatā jāmedī 2 un 3 gadnieki. Patiesībā ne mazāk kā 50% jānomedī kārtējā gada sivēni, tikai pēc tam seko 2 gadnieki. 3gadīgos nevajadzētu aiztikt vispār (ne kuilēnus ne cūciņas).
Patīk Raimo "pieticība" sevi visos raidījumos dēvējot par "mēs".


  11.08.2012. Author Guest

raidījums pa pirmo


Pievieno kā viesis, vai ielogojies: